Interiérové dvere

Interiérové dvere

Chystáte sa vymeniť pôvodné dvere za nové?

Najprv sa treba rozhodnúť akú povrchovú úpravu interiérových dverí si zvolíte do Vášho interiéru. V ponuke bytového štúdia Ascorp, s.r.o. nájdete interiérové dvere v dvoch prevedeniach:

  1. Interiérové dvere - fólia
  2. Interiérové dvere - laminát

Zameriavam sa na interiérové dvere - fólia

Interiérové dvere - fólia . Cena fóliovaných dverí je v porovnaní s laminátovými dverami nižšia, no treba brať do úvahy jej malú odolnosť voči poškodeniu, ľahko ju poškriabete. Je tu ale taktiež výhoda, fólia ako tenší materiál dokáže pri niektorých typoch dverí dokonale obtiahnuť vystupujúce kazety, čo na výzor pôsobí veľmi efektne. Ďalšia výhoda: fóliové zárubne sú vyrábané v plne identických dekoroch.

Zameriavam sa na interiérové dvere - laminát

Interiérové dvere - laminát sú vhodné do bytových i nebytových priestorov. Laminát je špeciálny odolný povrch dverí, ktorý je v porovnaní s fóliou kvalitnejší – nezničíte ho ani nepoškriabete. Vyzerá ako drevo, takže voľným okom človek nespozoruje,  že ide o laminát. Prečo nie dýha? Tu je dôvod: dýha je cenovo menej prístupná ako laminát a taktiež ju treba ošetrovať, ako drevo si totiž vyžaduje starostlivosť. Tu sa javí výhoda laminátu: Je cenovo prístupný a kvalitný.

Či už si vyberiete fóliové alebo laminátové dvere, ponúkame Vám 85 rôznych typov dverí, z ktorých si môžete vybrať práve tie Vaše. Okrem typov dverí máme na výber rôzne odtiene:

Fólia - Biela, Javor, Dub, Mahagón, Buk, Orech, Wenge

Laminát - Biela, Breza, Orech Meráno, Hruška divá, Dub keltský, Čerešňa, Orech 505, Dub  rustikal,

Jelša, Buk

Okrem klasických dverí máme na výber rôzne druhy: dvojkrídlové dvere, posuvné dvere, zlamovacie dvere a dvere do dverného púzdra / Eclisse.

Štandardne vyrábame dvere s klasickým dózickým zámkom, kde je rozteč  72mm.

V prípade, že by ste mali atypický požiadavku, dokážeme Vám vyrobiť aj atypické dvere podľa Vašej predstavy. Ku každému druhu dverí ponúkame možnosť výberu rôznych druhov kľučiek z nerezovej ocele.

Vchodové dvere

Okrem interiérových dverí ponúkame aj vchodové dvere s trojbodovým uzamykacím bezpečnostným systémom.

Pokiaľ plánujete vymeniť Vaše vchodové dvere a kladiete dôraz na väčšiu bezpečnostnú triedu, v tom prípade Vám odporúčame Protipožiarne bezpečnostné dvere s oceľovou výplňou.

Zastavte sa u nás na predajni , s  výberom tých správnych dverí pre Vás, Vám radi poradíme.